agencja marketingowa
Agencja marketingowa – dopasowane usługi do Twojego biznesu!

Kampanie reklamowe

Chcesz w szybki i jednocześnie skuteczny sposób dotrzeć z ofertą swojej firmy do ściśle określonej grupy odbiorców? Zacznij promować się w internecie, stawiając na reklamy Google Ads (dawniej określane jako kampanie AdWords). Nasza agencja marketingowa opracuje związaną z nimi strategię, zajmie się publikacją oraz analizą efektywności. Proponujemy kompleksowe usługi w zakresie marketingu online, których zakres dopasujemy do Twoich potrzeb. Poznaj rodzaje tej formy promocji i sprawdź, jakie są jej najważniejsze zalety!

kampanie reklamowe

Reklamy Google Ads – czym są?

Gdy zaczniesz promować swoją firmę poprzez kampanię w Google Ads (AdWords), Twoja reklama będzie się pojawiać w rozległej sieci reklamodawców tworzonej przez różne strony partnerskie. Jednak przede wszystkim banery reklamowe wyświetlają się w dobrze widocznych obszarach najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki internetowej. Do tego dochodzą powiązane z nią usługi, takie jak m.in. YouTube, Gmail czy Blogger.

Poprzez takie reklamy możesz docierać ze swoją ofertą zarówno do użytkowników komputerów, jak i urządzeń mobilnych. Co ważne, mogą one przybierać różne formy – formaty reklamowe dostępne w ramach Google Ads (AdWords) to:

linki sponsorowane, czyli komunikaty tekstowe, 

banery graficzne, w tym tzw. karuzele produktowe, idealne do promowania asortymentu sklepu internetowego,

materiały wideo publikowane w serwisie YouTube.

Kampania w tej sieci reklamowej jest godna polecenia każdemu przedsiębiorcy, niezależnie od wielkości biznesu i branży. Zlecając jej prowadzenie naszej agencji marketingowej, zyskasz pewność, że zostanie doskonale dopasowana do charakteru Twojej firmy!

Poznaj zalety reklam Google Ads!

Czy wiesz, że z wyszukiwarki internetowej, w której wyświetlają się reklamy Google Ads, korzysta zdecydowana większość internautów? Jak pokazują statystyki, używa jej ponad 70% użytkowników z całego świata, a w Polsce aż 91%! Dzięki kampanii marketingowej prowadzonej w tej sieci reklamowej możesz dotrzeć do wielu nowych klientów.
To obecnie doskonała alternatywa dla tradycyjnych form promocji, np. na miejskich billboardach, tablicach świetlnych, w prasie czy nawet radiu. Pośród najważniejszych jej zalet należy wymienić:

• możliwość precyzyjnego targetowania treści promocyjnych,
• doskonałą kontrolę nad budżetem – rozliczenie w formie płatności za efekty, kliknięcia reklam (model PPC),
• wysoką skuteczność,
• mierzalność efektów – można sprawdzić, do kogo trafiają materiały promocyjne, aby w razie potrzeby zmodyfikować kampanię i dopasować ją do potrzeb konkretnej grupy odbiorców. 

google ads

Kampanie Google Ads (AdWords) – dlaczego warto nam zaufać?

Jeśli chcesz mieć pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy w reklamę internetową, wszelkie związane z nią kwestie zostaw w rękach naszej agencji marketingowej. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads (AdWords), dzięki czemu znamy najlepsze praktyki ich tworzenia. Nasza skuteczność wynika również z indywidualne podejścia do klienta. Zapraszamy do kontaktu w celu dokładnego zapoznania się z ofertą działań z zakresu marketingu online. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz przygotujemy wycenę współpracy.