agencja marketingowa
Agencja marketingowa – dopasowane usługi do Twojego biznesu!

Content marketing

Przedsiębiorstwo cieszące się mianem eksperta w swojej branży wzbudza zaufanie, przyciągając do siebie wielu klientów. Prowadzisz działalność oraz promujesz się w sieci i chcesz zbudować taki wizerunek swojej marki? Zacznij publikować wysokiej jakości treści! Reklama z jej wykorzystaniem to tzw. content marketing, którym zajmuje się nasza agencja marketingowa. Sprawdź, co to jest, poznaj jego przykłady i dowiedz się, dlatego warto współpracować z nami!

content marketing

Czym jest content marketing?

Precyzyjne dotarcie z internetową ofertą do konkretnej grupy docelowej jest możliwe tylko w przypadku skutecznego zainteresowania nią użytkowników. Można to osiągnąć poprzez treść, która powinna być profesjonalna i atrakcyjna dla odbiorcy, dopasowana formą do jego potrzeb. Zapewne już domyślasz się, co to jest content marketing? To rodzaj reklamy w sieci, która jest ściśle powiązana z copywritingiem i z roku na rok zyskuje na znaczeniu.

Wynika to z dynamicznego rozwoju algorytmu Google, który oceniając wartość stron internetowych, coraz mocniej zwraca uwagę na jakość ich treści. Im jest lepsza, tym wyższa pozycja danej witryny w organicznych wynikach wyszukiwania.

Oprócz tego pamiętaj, że Twoi potencjalni klienci nieustannie poszukują w sieci wartościowych dla nich informacji. Zanim zdecydują się na konkretny produkt lub usługę, chcą poznać je jak najlepiej. Gdy sam im je dostarczasz, zachęcasz do skorzystania ze swojej oferty i jednocześnie budujesz pozytywny wizerunek marki, który bezpośrednio przekłada się na wzrost konwersji.

W naszej agencji marketingowej zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy na co dzień zajmują się przygotowywaniem m.in. wartościowego contentu na strony www. Jednak to tylko jeden z wielu przykładów treści związanych z tym marketingiem. Ich rodzaj dopasujemy do charakteru Twojego biznesu. Skontaktuj się z naszym doradcą, aby poznać szczegóły oferty!

content marketing

Rodzaje treści przygotowywanych w ramach content marketingu

Nasza agencja marketingowa stosuje różne formy promocji poprzez content marketing. Przykłady treści, jakie każdego dnia przygotowuje zespół doświadczonych copywriterów, to m.in.:

artykuły sponsorowane, 

wpisy blogowe, 

teksty publikowane na zapleczach i tzw. landing pages,

opisy firm do katalogów branżowych.

Oprócz tego piszemy treści na firmowe strony, w tym profesjonalne, zgodne z zasadami SEO opisy kategorii i produktów do sklepów online.

Content marketing – dlaczego warto zaufać naszej agencji?

Jeśli chcesz zbudować pozytywny wizerunek firmy i przyciągnąć do siebie wielu nowych klientów, postaw na content marketing. Współpracując z naszą agencją w tym zakresie, możesz liczyć na indywidualne podejście. Przeanalizujemy Twój biznes, przygotujemy wycenę, opracujemy strategię promocji i zajmiemy się jej realizacją. Wszystkim klientom gwarantujemy:

    • sprawne działanie, 
    • wysokiej jakości teksty zoptymalizowane pod kątem SEO, 
    • stałą opiekę profesjonalnego doradcy, 
    • regularne raportowanie efektów pracy. 


Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, co to jest marketing treści, i poznać związane z nim koszty!